Poděkování

Členové zastupitelstva obce zveme pravidelně na kulturní akce, besídky, dny otevřených dveří,…..

Dnes nás navštívila paní starostka Bc.Alena Dvořáková. Její návštěva se od ostatních lišila. Přišla velice poděkovat všem žákům naší školy a personálu za to, že jsou všímaví a život kolem nich  jim není lhostejný.

Každou středu odjíždí žáci autobusem do Hradce Králové na plavání. Jeden den při příjezdu si chlapci Adam Š. a Honzík K. všimli, že se na zahradě před školou něco děje. Upozornili paní učitelky, že viděli na zahradě ležícího starého pána. Pak už situace nabrala rychlé obrátky. Paní asistentka odvedla děti do školy. Paní učitelky běžely na pomoc místnímu seniorovi. Zavolaly záchrannou službu, která pána odvezla do nemocnice. Rychlý převoz do nemocnice a hospitalizace zachránila jeden lidský život.

Děkujeme a jsme hrdi na to, že máme tak šikovné a všímavé žáky.

VELKÝ DÍK!