Lyžařský kurz 4.den

Dobrý večer, milí rodiče,

dnes jsme měli celý den plné ruce práce…

Dopoledne jsme opakovali naučené oblouky a trénovali živý slalom. Odpoledne nás totiž čekaly závody!!! Ochotní vlekaři pomohli našemu instruktorovi (nebo spíš on jim…) postavit trať přímo na míru našim lyžařům tak, aby ji zvládli opravdu všichni. Při startu prvního závodníka to vypadalo, že nám počasí dopřeje… Neradovali jsme se dlouho. Začalo hustě sněžit, ovšem děti jsou houževnatí nezmaři a závody zvládly s perfektními výsledky. Bohužel nemůže být dvacet dva prvních míst, takže nakonec rozhodovaly časy. Vítěze jednotlivých kategorií si můžete prohlédnout na Rajčeti.

Před večeří jsme dotvořili trička a po večeři vyhlásili výsledky závodů.

Zítra nás dopoledne čeká ještě trochu legrace na kopci, balení a odjezd.

Myslím, že jsme celý lyžák zvládli na výbornou, děti načerpaly hodně zkušeností nejen při lyžování, ale i při osamostatňování.

Zítra se na Vás už teď těší 😊

Klidnou noc, MD