Návštěva výstavy v DDM Nový Bydžov a Sportovní hry v Novém Bydžově

Ve středu 8. 6. 2022 jsme měli možnost s mladšími dětmi navštívit Dům dětí a mládeže v Novém Bydžově. V DDM probíhá výstava dětských výtvarných prací na téma “Jaro očima dětí“. Děti měly za úkol najít výkres jednoho našeho kamaráda ze školky, který se svojí prací umístil ve své kategorii na druhém místě. Také jsme tam viděli fotografie kamarádů, kteří navštěvují kroužek džuda, byli i na letním táboře.

V DDM jsme si měli možnost pohrát v dětském koutku a vyzkoušet jejich průlezky, houpačky a skluzavku na zahradě. Tento výlet se nám vydařil.

Starší děti reprezentovaly mateřskou školu na Sportovních hrách v nové sokolovně v Novém Bydžově, které pořádala MŠ Palackého z Nového Bydžova Pro regionální školky.

Děti soutěžily v běhu, běhu přes překážky, štafetě, hodu a hodu na koš. Jezdily na koloběžkách, skákaly v pytli, chodily na chůdách a chodily v medvědích tlapkách.

Za snahu, odvahu a sportovní nadšení byly odměněny medailí, diplomem a terčem s míčky na suchý zip.