Plavecké závody

Plavání

29. 3. jsme měli poslední hodinu plaveckého výcviku. S tou jsou tradičně spjaté také závody.

Naši borci zvládli s přehledem rozplavby a umístili se v každé z vyhlašovaných kategorií.

V kategorii 1. a 2. ročník – dívky získala 1. místo Terezka Vojtěchová a 2. místo

Šárka Rezová. Z chlapců se umístil Kuba Bradna na 1. místě a Honzík Suchánek na 3. místě.

Vítězkou v kategorii 3. – 4. ročník se s přehledem stala Anička Rašková, která vyhrála i

superfinále a stala se nejrychlejší plavkyní. Ani kluci v této kategorii nezaháleli.

Honzík Beránek si odnesl pomyslnou zlatou a Adámek Štěrba bronzovou medaili.

V kategorii 5.ročníků to měly naše dívky snadné. Jako jediné dvě účastnice se o první a druhé místo

podělily Janička Bradnová a Míša Vojtěchová. Z kluků v nemalé konkurenci uspěl Domča

Beránek, který vystoupal na stupínek s číslem 3.

Nejen vítězům, ale všem plavcům náleží gratulace, protože častokrát museli překonat hlavně

sami sebe a svoje obavy. Děkujeme také Plavecké škole, která měla výuku vždy pod kontrolou.

Ať je teplo nebo zima, ve vodě je vždycky prima!