Jsme odborníci na ovoce a zeleninu

Naše společnost MK Fruit, s.r.o. se věnuje prodeji ovoce a zeleniny již více než dvacet let. Díky osvědčeným dodavatelům, kteří jsou našimi dlouholetými partnery, zázemí společnosti, které nám umožňuje o sortiment řádně pečovat, a zkušeným zaměstnancům, kteří ovoci a zelenině skutečně rozumí, vám můžeme zaručit dlouhodobé dodávky kvalitního ovoce a zeleniny i související servis v rámci projektu “Ovoce a zelenina do škol”. Sázíme na sezónní produkty, preferujeme české pěstitele a vybíráme tak, že ovoce či zeleninu nejprve sami ochutnáme a poté je teprve balíme a posíláme k vám. Díky chlazeným skladům, dopravním prostředkům a sofistikované logistice jsme schopni dodat až přímo do tříd kvalitní produkci z českých sadů a zahrad.

Kreativita v doprovodných opatřeních:

Kreativita je nám vlastní. Budete překvapeni. Vitamínové dny, degustační bedýnky, pracovní sešity s informacemi o ovoci a zelenině, pracovní sešity, které oživí výuku,sponzorská pomoc při vašich akcích… To vše pro vás radi zajistíme.

Dárky a bonusy pro děti od našich partnerů:

V projektu “Ovoce a zelenina do škol” spolupracujeme s prestižními partnery a značkami, jako jsou Rauch, Ovocňák a Tescoma . Díky jejich spolupráci a partnerství vám můžeme nabídnout jejich produkty a podporu v průběhu školního roku při vašich aktivitách.

Jsme odborníci na ovoce a zeleninu: