Mléko do škol

O projektu

Projektu Mléko do škol jsme se začali věnovat před několika lety s našimi partnery mlékárna Tatra Hlinsko, a.s.; Polabské Mlékárny a.s., OLMA a.s.; LAKTOS, a.s. a jsme pyšní na široký sortiment mléčných výrobků, které jsme schopni nabídnout a dopravit až k vám. Logistika společnosti nám umožňuje bez zvýšeného úsilí naplnit vaše požadavky a reagovat flexibilně na vaše přání.

Díky tomuto projektu vám naše firma může nabídnout:

• Zdarma neochucené mléko a mléčné výrobky pro všechny žáky základních škol
  • Zdarma doprovodný program pro projekt „Mléko do škol“

MLÉČNÉ VÝROBKY ZDARMA

Kravík mlééko plnotučné, šroubovací uzávěr – 330ml – Mlékárna Tatra Hlinsko a.s.

Bio jogurt bílý – 150g – Olma a.s.

Řecký jogurt bílý – 140g – Polabské Mlékárny, a.s.

Můj Skyr 0% bílý – 140g – Polabské Mlékárny, a.s.

Žervé – 80g – Polabské Mlékárny, a.s.

Čerstvý sýr Natur – 80g – LAKTOS, a.s.

Žervé – 80g – LAKTOS, a.s.

Laktosáček – 80g – LAKTOS, a.s.

CO je cílem projektu?

Cílem projektu je snížení deficitu vápníku u dětské populace, zlepšení stravovacích návyků dětí, výchova budoucích spotřebitelů a zajištění odbytu mléka pro zemědělce.

proč pitřebují mléko zejména děti?

Už v dětství se rozhoduje o tom, jak silné a zdravé kosti a zuby budou mít děti po celý svůj život. Mléko a výrobky z něj jsou bohatým zdrojem vápníku, který zdraví kostí a zubů přímo podporuje. Kromě vápníku obsahuje mléko a mléčné výrobky také zdraví prospěšné vitamíny D, A , B12 a proteiny. Dobré stravovací návyky začínají v rodině, ale š kola jak o klíčový hráč ve vzdělávání a výchově dětí, může tyto rolex návyky významně podporovat. Třeba právě formou projektu „Mléko do škol“.

Informace o projektu :