Lyžařský kurz 2.den

Dobrý večer z Bedřichovky,

Dnes jsme si opět užili 😃

Počasí ukázalo také svoji horší tvář. Dopoledne foukalo a celý den sněžilo. Ale všichni to obdivuhodně zvládli.

Členové 1. družstva jezdili s panem instruktorem už k 6. sloupu (a to je skoro nahoře…) a trénovali techniku. Výcvik prokládali hraním, soutěžením a jinou legrací, takže povětrnostní podmínky byly nepodstatné.

2. družstvo jezdí zatím „jen“ ke 4. sloupku. Trénují správný lyžařský postoj a také „řežou“ oblouky.

3. družstvo stále piluje správnou techniku na provázkovém vleku. Největší odvážlivec dnešního dne byl Pavlík, který bez velkých příprav odhodlaně využil nabídky přestoupit do lepšího družstva a jezdit na velkém svahu 😊

Všechny děti už zvládají jízdu na vleku, ať už na provázku nebo na pomě. I úplní začátečníci jsou schopni vyjet, sjet, zastavit. Problémy nám stále činí vstávání 😃

Teď si užíváme přednášku od cestovatele Ondry Pence, který velice poutavě vypráví o svých cestách po Nepálu.

Několik dnešních fotek už by mělo být nahraných na Rajčeti, odkaz stále stejný 😊

Pěkný večer, dobrou noc, MD a kol.

Fotogalerie: https://skolamenik.rajce.idnes.cz/Lyzak_Bedrichovka_2023/