Školní kolo recitační soutěže

V pátek 1.dubna proběhla na naší škole recitační soutěž žáků.V jednotlivých třídách se uskutečnilo nejprve třídní kolo a  vybraní žáci postoupili do školního kola. V letošním roce byl o školní kolo soutěže velký zájem a účastnilo se ho 15 dětí. Každý ze soutěžících  dostal diplom  a sladkou odměnu.

V první třídě se na 1. místě umístil Vašík Pořízek, 2. místo obsadila Terezka Rašková a 3. místo si zasloužila Šárka Rezová. Šárka ,,holčička jahodová”  na dnešní vystoupení opět přinesla  plný džbán čerstvých jahod, které po recitaci rozdala všem žákům.

Ve druhé třídě se žáci umístili takto: 1.místo Adam Špás, 2.místo Honzík Suchánek,3. místo Karolínka Stránská.

Ve 3. ročníku se na první příčce umístila Anička Rašková, druhou příčku obsadil Adámek Štěrba a na třetí místo dosáhl Jaromír Pořízek

Ve čtvrtém ročníku se na první místo se dostala Jana Bradnová, druhé místo získal Štěpán Vyčítal a na třetím místě se umístila Michalka Vojtěchová.

V pátém ročníku se na 1. místě umístil Kuba Sirůček, 2. místo si zasloužil Míša Kuřátník a třetí místo získala Izabela Motyčková.

Všechny žáci si zaslouží velikou pochvalu a slova uznání.