2.integrační aktivita – Zlatý podzim aneb kouzelné experimentování

Dnešní druhá integrační aktivita v první třídě ZŠ se nesla v barevné náladě a děti se přesvědčily, že název „Zlatý podzim aneb kouzelné experimentování“ si právem zaslouží.

Předškoláci se na prvňáky moc těšili. Na začátku jsme se společně přivítali a zazpívali si písničku Kouzelník PODZIM. Poté nás prvňačka Šárka přivítala a zahájila nový školní den.

Při prvním úkolu si všichni procvičili počítání u listů a ořechových skořápek a přípravu jablíček s příbory na hostinu. Nakonec nás čekala výroba podzimního lipového lístečku.

Poslední úkol dnešní hodiny všichni splnili na výbornou a práce je velice bavila. Nikdo nezůstal pozadu a chtěl mít svůj lísteček nejkrásnější. Razítka měla veliký úspěch a malovaným listům dodala ten správný šmrnc.

Těšíme se opět za měsíc